MEDZINÁRODNÁ DOPRAVA ZADARMO pri grafických objednávkach nad 99€
Motard
EN


Poštovné a balné

Polepy sa zvyčajne odosielajú do 24 hodín od prijatia platby a schválenia dizajnu, a sú odosielané prostredníctvom slovenskej pošty (1. triedou) so sledovacím číslom zásielky.
Pri objednávkach polepov nad 99 € doprava úplne zadarmo po celom svete!
Ak máš záujem o expresné doručovanie (netýka sa slovenskej republiky), budú použité dodatočné náklady, preto nás kontaktuj ešte pred výberom tejto metódy.

Vrátenie tovaru a odstúpenie od zmluvy
Zakúpené produkty môžeš vrátiť do 30 dní a obdržíš platbu v plnej výške. Poplatky za vrátenie ti zaplatíme, ak je vrátenie výsledkom našej chyby (odoslanie nesprávneho tovaru alebo iná chyba sposôbená nami).
Upozorňujeme, že nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru z výrobkov vytvorených priamo na mieru z iných dôvodov, ako sú výrobné chyby. Pred zadaním objednávky sa uisti, že si dobre skontroloval svoj objednávkový formulár. Po vyrobení objednávky nie je možné vykonať žiadne daľšie grafické zmeny.

 

Tabuľka predbežného času doručenia

Miesta doručenia Štandart Expres
Slovensko 1 deň
Európska Únia 4 – 6 dní 2 – 4 dni
Mimo EU 10 – 20 dní 5 – 7 dní

ZÍSKAJTE NAJČERSTVEJŠIE INFORMÁCIE O NAŠICH NOVINKÁCH A AKCIÁCH.


Zaregistrujte svoj e-mail a my vám budeme zasielať maximálne 2x mesačne informatívne e‑maily o nadchádzajúcich novinkách a akciách. Svoju registráciu môžete kedykoľvek zrušiť.
© 2020-2021 motard-graphics.sk všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk