MEDZINÁRODNÁ DOPRAVA ZADARMO pri grafických objednávkach nad 99€
Motard
EN
Úvodná stránka Polepy Komplet sady KTM Graphics

KTM GRAPHICS KIT - RHINO WHITEVÝROBCA

MODEL


ROK


JAZDEC

MENO

ŠTARTOVNÉ ČÍSLO


FARBA POZADIA


FARBA ČÍSLA

TVOJE LOGO


POZNÁMKA

POZNÁMKA

EXTRAS

LAMINO GOLD (20€)

LAMINO COSMIC (20€)

LAMINO MATT (20€)

LAMINO LESKLÉ (0€)


EXTRA MINIPLATES


INFORMÁCIE:
Výmena jedného loga, štartovné číslo a meno jazdca sú bez ďalších poplatkov, táto služba je zahrnutá v cene produktu. Doprava zadarmo v rámci SK/CZ ale i do sveta na všetky motokrosové grafiky nad 99 €, odosielanie do 24 hodín po schválení dizajnu. Dizajn všetkých grafických produktov bude upravený podľa požiadaviek zákazníka a pred tlačou bude odoslaný na jeho e-mailovú adresu, aby ho skontroloval a schválil. Ak zákazník neodpovie alebo nepodnikne žiadne kroky do 24 hodín, produkt sa vyrobí tak, ako je, bez čakania na jeho schválenie.
Cena:
100 €
Cena bez DPH: 80 €Popis produktu
Doručenie
Recenzie 0

PROCES OBJEDNÁVKY:

Po prijatí objednávky budú polepy vyrobené a dodané s najvyššou prioritou. Zásielka je obvykle odoslaná do 24 hodín po schválení a mala by byť doručená do max. dvoch pracovných dní.

KVALITA:

Používame len tie najkvalitnejšie materiály dostupné na trhu s FLO technológiou (bezbublinková aplikácia polepov). Všetky naše grafické návrhy sú tlačené pomocou vysokokvalitného DPI a laminované z najodolnejších materiálov. Pracujeme s najmodernejšími 8-farebnými tlačiarňami, ktoré sú zárukou krásnych sýtych farieb.

Poznámka:

Konečný dizajn s farbami nemusí byť presne totožný s dizajnom na fotografii produktu. Poťah sedačky a plasty nie sú súčasťou tohto produktu.

Polepy sa zvyčajne odosielajú do 24 hodín od prijatia platby a schválenia dizajnu, a sú odosielané prostredníctvom slovenskej pošty (1. triedou) so sledovacím číslom zásielky. Pri objednávkach polepov nad 100 € doprava úplne zadarmo po celom svete! Ak máš záujem o expresné doručovanie (netýka sa slovenskej republiky), budú použité dodatočné náklady, preto nás kontaktuj ešte pred kúpou produktu.Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

© 2020-2021 motard-graphics.sk všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk